TOPlist
Načítám...

Naše značky

metlogoorez.png

Dámská moda značky MET in Jeans

Kolekce MET & Friends, MET in Blue, MET Diamonds 

Progresivní italská značka změřená na pohodlnou-volnočasovou dámskou modu, ale zároveň vyzdvihuje ženskost a stylovost. Dominantou této značky jsou pohodlné tepláky a overaly.

Společnost MET byla vytvořena v roce 1997 poté, co se setkali dva důležití lidé - Moreno Giuriato, majitel společnosti Italservices specializované na výrobu a marketing zahraničních značek, a Gege Schiena, důležitý muž v italském oděvním, potažmo džínovém, byznysu, který do té doby stál za řadou úspěšných značek, např. Americanino, Avirex, Murphi & Nye, New York a Kingino.

Po celou dobu své existence se společnost MET průběžně mění a vyvíjí tak, aby její produkce byla neustále jak v souladu s aktuálními módními a lifestylovými trendy, tak samozřejmě také s potřebami svých zákazníků. Od samého počátku existence společnosti MET je kladen absolutní důraz na maximální kvalitu a všestranný servis, a to jak pro velkoodběratele, tak zejména pro koncové zákazníky.

Společnost, resp. značka, MET je v současnosti dynamickým, moderním a komplexním brandem casual módy, který se vyznačuje odpovídající šíří nabízených kolekcí ve vysoké kvalitě zpracování, materiálů i designu.

Vize společnosti MET do budoucnosti je tak velmi prostá a nanejvýš logická - i nadále chce společnost, resp. značka, MET posilovat svou pozici a význam prostřednictvím jmenovaných hodnot tak, aby se její zákazníci cítili v jejích produktech jednoduše co nejlépe.

primo-emporio-logo-square.png

Pánská modní značky Primo Emporio

Kolekce Primo Emporio

Značka Primo Emporio vyvolává absolutní vášeň, neskonalou touhu a neutuchající chtíč. A tak není divu, že v rukách mistrovských krejčí této firmy proudí italská krev.

Kolekce URBAN

Atraktivní kombinace kalhot a kabátu představuje skvělou volbu jak osvěžit svůj šatník stejně jako kardigeny s košilí a šálou.

                                                            Kolekce Underground

                                                                          Do nové kolekce Primo Emporio se opět promítá lehká extravagance.

                                                                          Kožená bunda s kožíškem dodá outfitu patřičný šmrnc.

Historie Primo Emporio začíná na počátku 80. let, kdy se Gennaro Provitera snaží oživit v té době poněkud fádní módní průmysl. Jeho nevšední přístup slaví úspěch a tato pánská móda se proslaví i na mezinárodní scéně. Primo emporio klade velkou pozornost na každý detail a kvalita oblečení i doplňků je bezchybná.