TOPlist
Načítám...

Otázky a odpovědi

Proč jsou nějaké druhy oblečení na dotaz přes poptávkový formulář?

Jelikož to co nabízíme na eshopu máme i na butiky, je možné v ten samý moment se uskuteční obchod na přes internet tak v kamenné prodejně, z toho důvodu děkujeme, když se na zboží a velikost dotážete. Snažíme se vždy obratem reagovat. Děkujeme za pochopení.

Za jak dlouho od objednávky mohu očekávat doručení zboží?

Zboží vystavené na eshopu máme vždy skladem, tedy odesíláme na dobírku obratem a při platbě převodem po připsání částky na účet. Zboží je odesíláno prostřednictvím České pošty jako Balík do ruky nebo Balík na poštu a měl by být doručen do druhého dne.

Odkud pochází zboží, které nabízíte?

Dámské zboží značky MET pochází výhradně z oficiální distribuce Italservices,S.p.a.

Pásnké zboží značky Primo Emporio máme od výhradního franšízanta pro ČR a SK, který vše odebírá přímo od italského výrobce této značky.

Jak mám nejlépe postupovat, když chci vrátit zboží v zákonné lhůtě?

Nejjednodušší postup je oznámit vracení zboží na email info@per-voi.cz, kde bude uvedené číslo objednávky a identifikační údaje, případně odpovědet na potvrzovací email. Tím je Vaše oznámení o vracení zboží jednoznačně identifikováno a nemusíte již nikde uvádět žádné číslo objednávky ani své identifikační údaje. O dalším postupu Vás budeme informovat. Pokud zboží pošlete zpět bez našeho upozorňění, tak se vystavujete nebezpečí promeškání lhůty pro oznámení o vracení zboží a nebezpečí ztráty zásilky, kterou neočekáváme. 

Jak mám postupovat v případě reklamace vadného zboží?

Vždy postupujte podle obchodních podmínek. O reklamaci zboží nás vždy informujte mailem. Poté Vám navrhneme další postup, tedy zaslání zboží k posouzení na adresu e-shopu nebo osobní reklamace v butiku Per-Voi, Plzeň. 

Zasíláte zboží i do zahraničí?

Pokud máte zájem o zaslání do jiné země, tak je to možné na vyžádání a podle individuální kalkulace ceny dopravy. Zboží do zahraničí nezasíláme na dobírku.

Je možné osobní vyzvednutí zboží a jeho zaplacení na místě v hotovosti?

Ano je, jelikož naše ceny jsou na internetu stejné jako v kamenné prodejně, můžete si zboží před odběrem vyzkoušet.

Zboží si můžete prostřednictvím dotazu na náš email info@per-voi.cz zarezervovat a poté si je v obchodě zakoupit.

Při objednávce zboží přes eshop držíme rezervaci 48 hodin, pokud nedojde k jiné domluvě.

Je možná rezervace zboží?

Ano, pokud se Vám na eshopu zboží líbí, zašlete nám email na info@per-voi.cz a do 24-48 hodin dle domluvy, Vám zboží zarezervujeme pro osobní návštěvu a zkoušku.

Proč neuvádíte u oblečení rozměry?

Bohužel není v našich silách veškeré zboží přeměřovat. Pokud si to však budete přát, vybranou velikost Vám změříme. Orientační rozměry uvádíme v tabulce velikostí.